قفل فرمان خودرو

از جمله وسایل مورد نیاز برای هر خودرو جهت جلوگیری از سرقت آنان می‌توان به قفل فرمان خودرو اشاره کرد. این قفل‌ها دارای بدنه‌ی فولادی و مقاوم در برابر برش و ضربه می‌باشند و برای اکثر ماشین‌ها انواع مختلفی وجود دارد. از جمله مهم‌ترین خصوصیاتی که باید به آنها توجه نمود، مستحکم بودن قفل فرمان و با کیفیت بودن مغزی (سیلندر) قفل کننده است. بدنه‌ی عصایی شکل بیشتر این قفل‌ها به همراه فولاد فشرده به کار رفته در ساختارشان باعث می‌شود که به آسانی خم یا شکسته نشوند. همچنین همه‌ی آنها دارای روکش پی وی سی می‌باشند، که در صورت کثیفی به راحتی تمیز می‌شوند و مهم‌تر از آن خط و خش روی فرمان بوجود نمی‌آورند.
شبکه:
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6032 رنگ مشکی قفل فرمان و پدال گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6032 رنگ مشکی قفل فرمان و پدال گلد-GOLD، از بدنه بسیار محکم و سیستم امنیتی بسیار قوی برخوردار است. این قفل خودرو جهت امنیت بیشتر دارای کلید کامپیوتری است. با توجه ب..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6810 رنگ مشکی گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6810 رنگ مشکی گلد-GOLD، از جنس فولاد و دارای روکش PVC می باشد. این قفل فرمان از امنیت بالایی برخوردار است. قفل فرمان خودرو مدل عصایی گلد، دارای سه کلید کامپیوتری اس..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6815 رنگ قرمز گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل عصایی 6815 رنگ قرمز گلد-GOLD، از بدنه بسیار محکم و سیستم امنیتی بسیار قوی برخوردار است. این قفل خودرو جهت امنیت بیشتر دارای کلید کامپیوتری است. با توجه به قابلیت باز شدن این ق..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی 6888A رنگ مشکی مناسب خودرو پژو 206 گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی 6888A رنگ مشکی مناسب خودرو پژو 206 گلد-GOLD، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گون..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6097 رنگ مشکی گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6097 رنگ مشکی گلد-GOLD، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گونه ای است که از ایج..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6818 رنگ قرمز گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6818 رنگ قرمز گلد-GOLD، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گونه ای است که ا..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6818 رنگ مشکی گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دو لوله 6818 رنگ مشکی گلد-GOLD، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گونه ای است که ا..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دولوله دوبل 6097 رنگ قرمز گلد-GOLD

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی دولوله دوبل 6097 رنگ قرمز گلد-GOLD، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گونه ای است ..

ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی رنگ قرمز لوکمس-LOKMAS

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

قفل فرمان خودرو مدل کشویی رنگ قرمز لوکمس-LOKMAS، از امنیت بالایی برخوردار است. این قفل فرمان که از آلیاژ فولادی ساخته شده مقاومت بالایی دارد. روکش روی این بدنه فولادی به گونه ای است که از ایجاد خ..

ناموجود

قفل فرمان ماشین دوبل دسته دار

(1)
ناموجود

قفل فرمان ماشین دوبل دسته دار از ساختاری مستحکم برخوردار است. طراحی قفل فرمان ماشین دوبل دسته دار کشویی می باشد. این محصول نسبت به قفل فرمان‌های عصایی، با کمک دو میله به جنس فولاد از فرمان محافظت..

ناموجود

قفل فرمان ماشین کلاغی

(1)
ناموجود

قفل فرمان ماشین کلاغی از ساختاری مستحکم برخوردار است. طراحی قفل فرمان ماشین کلاغی کشویی می باشد. این محصول  با استفاده از یک میله به جنس فولاد از فرمان محافظت که مقاومت بالایی دربرابر ضربه و..

ناموجود

قفل پدال ماشین

(0)
ناموجود

قفل پدال ماشین، بهترین راه حل برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو سواری شماست. قفل پدال ماشین از ساختاری مستحکم برخوردار است. طراحی قفل پدال ماشین کشویی بوده و مقاومت بالایی در..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه