فیلتر روغن خودرو

وظیفه فیلتر روغن خودرو این است که ناخالصی‌های روغن موتور و براده‌های فلزی که از موتور جدا می شوند را می‌گیرد و مانع ورود آن‌ها به موتور خودرو می‌شود. به‌عبارتی دیگر فیلتر روغن، روغن موتور را از تمام ذرات ناخالصی که برای موتور مضر است، پاکسازی می کند و نقش مهمی در سالم ماندن موتور، پیستون ها و سیلندرها نیز ایفا می‌کند. پس انتخاب روغن موتور مناسب و فیلتر با کیفیت، از عوامل مهم در سلامت موتور و بهبود عملکرد خودرو است. از طرف دیگر، تعویض به موقع آن از بروز مشکلات جدی جلوگیری می‌کند. به عنوان یک قانون کلی، بهتر است هر بار که روغن موتور را عوض می‌کنید، فیلتر روغن ماشین را نیز تعویض کنید.

شبکه:
ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو سمند سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو سمند سرکان-Serkan، که دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد، برای تمامی مدل های خودرو سمند قابل استفاده است.برای تمیز نگه داشتن روغن و تصفیه کردن ذرات و سیالات و کثیفی های در روغ..

ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو پژو 206 تیپ 2 سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو پژو 206 تیپ 2 سرکان-Serkan، که دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد، برای خودرو پژو 206 تیپ 2 قابل استفاده است.برای تمیز نگه داشتن روغن و تصفیه کردن ذرات و سیالات و کث..

ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو پژو 206 تیپ 5 سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر روغن مخصوص خودرو پژو 206 تیپ 5 سرکان-Serkan، که دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد، برای خودرو پژو 206 تیپ 5 قابل استفاده است.برای تمیز نگه داشتن روغن و تصفیه کردن ذرات و سیالات و کث..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه