اسپری لاستیک مات مادرز

اسپری لاستیک مات مادرز

45,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: در انبار

اسپری لاستیک مات مادرز Mothers ، اسپری لاستیک نو کننده و محافظ کننده...

مشخصات فنی

  • حجم 710 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول محافظ و تمیز کننده لاستیک خودرو
  • کد محصول 9324
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری لاستیک مات مادرز Mothers ، اسپری لاستیک نو کننده و محافظ کننده از تایر خودرو شما می باشد. فرمول استفاده شده در ساخت اسپری لاستیک مات مادرز بصورتی است که تمیزی را بعد از استفاده از آن بر روی تایر لاستیک خود می بینید و این فرمولاسیون جدید تضمین می کند که رنگ تایر به حالت نو و تازگی قبل خود باز گردد.
این محصول دارای قابلیت تمیز کردن خاک ، نمک ، انواع روغن و اثرات چربی مانند گریس ، دوده ، گرده لنت ترمز (آزبست لنت) ، کثیفی هایی که زمان طولانی بر سطح لاستیک مانده و کهنه شده و دیگر عوامل کثیف کننده محیطی می باشد.
اسپری لاستیک مات مادرز به برند و نوع تایر لاستیک خودرو شما اهمیت نمی دهد و کار خود را انجام می دهد و قابل استفاده برای تایرهای دور سفید نیز می باشد.
این محصول رنگ سیاه و تازگی را به لاستیک کهنه و کثیف شما باز می گرداند بدون خطر لیز شدن و عدم جذب کثیفی های محیط به مرور زمان.
همان طور که از نام
اسپری لاستیک مات مادرز پیداست این محصول به مات کردن لاستیک ماشین شما می پردازد و لاستیک را براق نمی کند چرا که برای براق کردن سطح لاستیک باید آن را چرب کرد و چرب کردن لاستیک خود باعث جذب آلودگی و کثیفی و همچنین داغ شدن لاستیک بر اثر تابش مداوم خورشید می شود که این عوامل به آرامی سطح لاستیک خودرو شما را از بین میبرد.
اثر پاک کنندگی اسپری لاستیک مات مادرز به مدت طولانی باقی می ماند و استفاده از آن نیز بسیار آسان است فقط کافیست بر روی سطح لاستیک اسپری کنید و بعد اثر آن را از سطح تایر پاک کنید به همین سادگی.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید