مادرز-Mothers

مادرز-Mothers
محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول مادرز Mothers پوليش آهن و آلومينيوم بوده است. وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز Mothers نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت این کمپانی هستید. فرمول محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغيير بسيار داشته است.

شبکه:

حوله پوليش مايکرو فايبر مادرز

(3)
120,000تومان

حوله پولیش مایکرو فایبر مادرز Mothers ساخته شده از نخی ظریف تر از ابریشم و نرم تر از کتان است، پس با خیال راحت این محصول را خریداری کنید چراکه این حوله بسیار نرم بوده و هیچ گونه خط و خشی بر روی سطح مو..

پد گوی پولیش مخصوص رینگ کوچک مادرز

(2)
320,000تومان

پد گوی پولیش مخصوص رینگ کوچک مادرز Mothers، مخصوص پولیش رینگ بوده و تخصص آن از بین بردن خط و خش و بازگرداندن زیبایی رینگ می باشد.پد گوی پولیش مخصوص رینگ کوچک مادرز براحتی و با سرعت بالا سطح رینگ آلومی..

حوله خشک کن مايکرو فايبر مادرز

(3)
220,000تومان

حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز Mothers با بافت و طراحی خاص خود بهترین نتیجه را برای خشک کردن به ارمغان می آورد. حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز بدون خطر خط انداختن روی سطح به سرعت و به نرمی سطح مو..

ناموجود

​اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز

(1)
ناموجود

اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز Mothers خودروی شما را بدون نیاز به آب تمیز می کند و بدنه آن را می شوید. دقیقا همانند شوینده های قوی که با آن ها خودرو خود را می شویید اسپری واکس و کارواش بدون آب..

ناموجود

کیت پولیش چراغ مادرز

(5)
ناموجود

کیت پولیش چراغ مادرز (Mothers) یک پکیج ترمیم و پولیش و مخصوص شیشه چراغ های خودرو می باشد. این محصولات به منظور بازسازی موثر، سریع و آسان و بدون خطر شیشه های آسیب دیده و خط و خش دار چراغ های ماشین..

ناموجود

کیت نو کننده و بازساز پلاستيک مشکی حرفه ای مادرز

(3)
ناموجود

کیت نو کننده و بازساز پلاستیک مشکی حرفه ای مادرز Mothers تمیز کردن سطوح پلاستیکی ماشین را در کنار باز سازی سطوح آسیب دیده به ارمغان می آورد.کیت نو کننده و بازساز پلاستیک مشکی مادرز جانی دوباره به..

ناموجود

کیت خمير پوليش مادرز

(4)
ناموجود

کیت خمیر پولیش مادرز Mothers ذرات باقی مانده و آلاینده هایی که شستن و پولیش کردن قادر به از بین بردن آنها نیست را از بین می برد.اگر در کار پولیش باشید حتما نام خمیر پولیش مادرز و نحوه کار و عملکرد بی ..

ناموجود

پولیش کروم مادرز

(4)
ناموجود

پولیش کروم مادرز Mothers تمیزی و درخشندگی عمیقی به سپر و ضربه گیر و رینگ های کرومی می بخشد. پلیمرهای پیشرفته ای که در ساخت پولیش کروم مادرز استفاده شده است موجب می شود سطح کرومی مورد نظر شما ضد اثر ان..

ناموجود

پولیش پلاستيک مادرز

(4)
ناموجود

پولیش پلاستیک مادرز Mothers بدون شک بهترین پولیش پلاستیک موجود در بازار است. مهم نیست برای استفاده بر روی کدام بخش از ماشین خود می خواهید ؛ شیشه (طلق) چراغ‌ها، درز لاستیکی در و پنجره های خودرو، دستگیر..

ناموجود

پولیش پرداخت و براق کننده رنگ حرفه ای مادرز

(2)
ناموجود

پولیش پرداخت و براق کننده رنگ حرفه ای مادرزMothers ، محصولی منحصربفرد و با کیفیت بالاست که برای براق کردن و محافظت رنگ بدنه خودرو مناسب می شود. پولیش پرداخت و براق کننده رنگ حرفه ای مادرز با ایجاد یک ..

ناموجود

پولیش پرداخت نهایی مادرز

(3)
ناموجود

پولیش پرداخت نهایی مادرز Mothers پولیش نرم و موثر برای از بین بردن خش های بسیار کم عمق و ظریف ایجاد شده بر روی سطح بدنه خودرو است. برای از بین بردن اثر پرز و لکه حوله بر روی رنگ، انواع خش های دایره ای..

ناموجود

پولیش پاور متال مادرز

(2)
ناموجود

پولیش متال مادرز Mothers با فرمولی قوی در درخشش سطوح بسیار موثر می باشد. این محصول برای سطوح فلزی خودرو بسیار مناسب است. استفاده منظم از این پولیش در حفاظت از بدنه خودرو و سطوح رنگی و فلزی بسیار ..

ناموجود

پولیش نرم 2 پرداخت کننده مادرز

(1)
ناموجود

پولیش نرم 2 پرداخت کننده مادرز Mothers قابل استفاده بر روی هر نوع رنگ بدنه می باشد و به رنگ بدنه خودرو شما درخشش بالا می بخشد. در فرمولاسیون خاص به کار رفته در ساخت پولیش نرم مرجله 2 پرداخت کننده..

ناموجود

پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای مادرز

(2)
ناموجود

پولیش زبر رابینگ کامپاند حرفه ای مادرزMothers با قدرتی برابر با سمباده 1500 براحتی و در کمترین زمان تمامی خط و خش ها را از روی سطح رنگ بدنه خودرو رفع می کند. این محصول قابل استفاده برای برای برداشتن ر..

ناموجود

پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز

(1)
ناموجود

پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز Mothers با قدرتي برابر با سمباده 1500 براحتي و در کمترين زمان تمامي خط و خش ها را از تمامي سطح رنگ بدنه خودرو کارخانه اي و ...  قابل استفاده براي بر..

ناموجود

پولیش زبر حرفه ای مادرز

(2)
ناموجود

پولیش زبر حرفه ای مادرز Mothers با قدرتی برابر با سمباده 1200 براحتی و در کمترین زمان تمامی خط و خش ها را از تمامی سطح رنگ بدنه خودرو کارخانه ای و ... از بین می برد. این پولیش زبر قابل استفاده برای بر..

ناموجود

پولیش زبر حرفه ای بدنه خودرو 4 لیتری مادرز

(2)
ناموجود

پولیش زبر حرفه ای بدنه خودرو 4 لیتری مادرز Mothers با قدرتي برابر با سمباده 1200 براحتي و در کمترين زمان تمامي خط و خش ها را از تمامي سطح رنگ بدنه خودرو کارخانه اي و ...  قابل استفاده براي براي ب..

ناموجود

پولیش دستگاهی پرداخت و براق کننده رنگ حرفه ای مادرز

(3)
ناموجود

پولیش دستگاهی پرداخت و براق کننده رنگ حرفه ای مادرز Mothers، محصولی جدید و منحصربفرد با کیفیت بسیار بالا است که برای براق کردن و محافظت رنگ بدنه خودرو شما طراحی گردیده است. پولیش دستگاهی پرداخت و براق..

ناموجود

پولیش خشگیر قوی مادرز

(5)
ناموجود

پولیش خشگیر قوی مادرز Mothers مناسب برای سطوحی از خودرو هستند که خط و خش روی آن ها بیشتر از بقیه سطح بدنه خودرو به چشم می خورد. پولیش خشگیر قوی مادرز جهت نو کردن رنگ و همچنین محافظت پس از آن است ..

ناموجود

پولیش استیل مادرز

(3)
ناموجود

پولیش استیل مادرز Mothers به بهترین نحو ممکن سطوح استیل قابل پولیش را تمیز، باز سازی و از آن ها محافظت می کند و آن ها را مانند روز اول نو و درخشان می کند. این محصول بهترین گزینه برای استفاده روی رینگ ..

ناموجود

پولیش آهن و استیل مادرز

(2)
ناموجود

پولیش آهن و استیل مادرز Mothers  قابل استفاده بر روی تمامی فلزی قابل پولیش مانند آلومينيوم و ... می باشد. پولیش آهن و استیل مادرز بهترین گزینه برای استفاده بر روی اجسام هنری مانند مجسمه ها و دیگ..

ناموجود

پولیش آلومينيوم مادرز

(3)
ناموجود

پولیش آلومینیوم مادرز Mothers پولیش آلومینیوم فوق العاده ای است که فرمول خاصی که در ساخت این محصول استفاده شده است درخشندگی ای فوق العاده را برای قطعات آلومینیومی، آلیاژی، برنجی به ارمغان می آورد.پولی..

ناموجود

پولیش آلومينيوم بزرگ مادرز

(3)
ناموجود

پوليش آلومينيوم مادرز بزرگ Mothers اين همان پوليش آلومينيوم فوق العاده ست که تعريف آن را از کساني استفاده کرده اند شنيده ايد. فرمول خاصي که در ساخت اين محصول استفاده شده است درخشندگي اي فوق العاده را..

ناموجود

پولیش آلومينيوم 3.7 لیتری مادرز

(1)
ناموجود

پولیش آلومينيوم 3.7 لیتری مادرز Mothers اين همان پوليش آلومينيوم فوق العاده ست که تعريف آن را از کساني استفاده کرده اند شنيده ايد. فرمول خاصي که در ساخت اين محصول استفاده شده است درخشندگي اي فوق العا..

ناموجود

پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز

(4)
ناموجود

پولیش پلاستیک مخصوص چراغ ماشین مادرز (Mothers) چراغ های خودروی شما را مثل روز اول کرده و براقیتی همچون الماس به آن ها می بخشد. پولیش چراغ مادرز یک پولیش واقعیست و براحتی اثر باقی مانده از خراش ها، خط ..

ناموجود

پوليش نرم حرفه ای مادرز

(3)
ناموجود

پولیش نرم حرفه ای مادرز Mothers مخصوص از بین بردن هولوگرام های روی رنگ و پرداخت کردن رنگ بدنه اتومبیل های صفر کیلومترمی باشد. برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده از اسفنج پولیش مادرز (پد پولیش) توصیه م..

ناموجود

پوليش لکه بر شيشه مادرز

(3)
ناموجود

پولیش لکه بر شیشه مادرز Mothers برای پاک کردن و از بین بردن اثر لکه های خشک شده آب بر روی شیشه و هرگونه لکه دیگری که امکان دارد بر روی سطوح شیشه ای بوجود آید طراحی شده است. پولیش لکه بر شیشه مادر..

ناموجود

پوليش زبر 1 مادرز

(2)
ناموجود

پولیش زبر 1 مادرز Mothers مرحله اولیه و پایه اساس پولیش کردن بدنه خودرو می باشد. پولیش زبر 1 مادرز رنگ بدنه خودرو شما را برای پولیش مایکروفایبر لعاب دار و یا واکس خالص کارناوبا آماده می کند.این پولیش ..

ناموجود

پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز

(1)
ناموجود

پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز Mothers انجام کار پولیش و واکس را بر روی سطوح بزرگ آسان می کند و زمان انجام کار را کوتاه تر می کند. پد پولیش مادرز با گوشه های گرد و منحنی شکل خود برای تمام..

ناموجود

پد گوی پولیش مخصوص کلیه فلزات کوچک مادرز

(2)
ناموجود

پد گوی پولیش مخصوص کلیه فلزات کوچک مادرز Mothers، ساخته شده تا دسترسی به نقاطی که برای شما ناممکن است را برای شما به راحتی امکان پذیر کند.پولیش می تواند کار خسته کننده ای باشد اما با پد گوی پولیش..

ناموجود

پد گوی پولیش رینگ و کلیه فلزات مادرز

(1)
ناموجود

پد گوی پولیش رینگ و کلیه فلزات مادرز Mothers یک اسفنج پولیش و ابزاری برای انجام پولیش بدنه خودرو و باز سازی دوباره رنگ بدنه ماشین شماست. این پد برای پولیش رینگ، سطوح استیل و پولیش سطوح آلومینیومی نیز ..

ناموجود

پد پولیش مخروطی مادرز

(2)
ناموجود

پد پولیش مخروطی مادرز (Mothers) یک پد پولیش مخصوص رنگ و کلیه فلزات از جمله استیل، آلومینیوم و کروم است که به شما امکان پولیش بصورت خطی را می دهد. این اسفنج پولیش به شما امکان پولیش سریع تر هر سطح بدون..

ناموجود

پد مایکروفایبر کاربردی مادرز

(3)
ناموجود

پد مایکروفایبر کاربردی مادرز Mothers مناسب برای استفاده مطمئن و بدون درد سر واکس بر روی بدنه خودرو و یا روی داشبورد می باشد. پد مایکروفایبر کاربردی مادرز به سرعت و براحتی عمل واکس زدن روی سطح بدنه خود..

ناموجود

واکس کارناوبا کاسه ای مرحله 3 مادرز

(2)
ناموجود

واکس کارناوبا کاسه ای مرحله 3 مادرز Mothers مناسب مرحله آخر پولیش برای رسیدن به یک خودرو زیبا با بدنه ای درخشان و چشم نواز است.این محصول از واکس کارناوبا که لایه ای قوی با درخشندگی و محافظت از رنگ بدن..

ناموجود

واکس کارناوبا مرحله 3 مخصوص بدنه خودرو 3.7 لیتری مادرز

(2)
ناموجود

واکس کارناوبا مرحله 3 مخصوص بدنه خودرو 3.7 لیتری مادرز Mothers این مرحله آخر در راه رسیدن به یک خودرو زیبا با بدنه ای درخشان و چشم نواز است. این محصول از واکس کارناوبا که لایه ای قوی با درخشندگی و مح..

ناموجود

واکس کارناوبا مرحله 3 مادرز

(1)
ناموجود

واکس کارناوبا مرحله 3 مادرز Mothers مناسب مرحله آخر پولیش، برای رسیدن به یک خودرو زیبا با بدنه ای درخشان و چشم نواز است. این محصول از واکس کارناوبا که لایه ای قوی با درخشندگی و محافظت از رنگ بدنه..

نمایش 1 تا 36 از 111 (4 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه