محافظت و نگهداری موتور سیکلت

موتورسیکلت یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه می‌باشد و عده زیادی آن را به خودرو ترجیح می‌دهند. درست همانند خودرو موتورسیکلت نیز در صورت عدم نگهداری مناسب دچار استهلاک می‌شود و باعث ایجاد هزینه‌های اضافی برای مالک آن می‌شود. آلودگی می‌تواند به درون موتور و اجزای دیگر آن وارد شود و بدنه یا قطعات حساس آن را بپوشاند. همچنین تمام قسمت‌های پلاستیکی باید با محصولات نگهدارنده‌ی رنگ تمیز شوند تا از ترک خوردن آن‌ها جلوگیری شود. برای بدنه و قطعات فلزی موتور نیز باید از یک اسپری ضد زنگ استفاده شود تا عمر آن‌ها افزایش پیدا کند. در دسته بندی محافظت و نگهداری موتورسیکلت محصولات مراقبت از بدنه موتورسیکلت و کلاه ایمنی، قطعات الکتریکی آن و روان کننده زنجیر وجود دارد.
شبکه:

تمیز و ضد عفونی کننده داخل کلاه کاسکت مفرا

(1)
54,000تومان

تمیز و ضد عفونی کننده داخل کلاه کاسکت مفرا فوم تمیز کننده با قدرت بالا در ضدعفونی نمودن داخل کلاه ایمنی می باشد.تمیز و ضد عفونی کننده داخل کلاه کاسکت مفرا همچنین مناسب برای تمیز نمودن صندلی موتور، دست..

تمیز و محافظت کننده قطعات الکتریکی و اتصالات موتور سیکلت مفرا Mafra مدل 5FIVE

(1)
98,000تومان

تمیز و محافظت کننده قطعات الکتریکی و اتصالات موتور سیکلت مفرا Mafra مدل 5FIVE، از نظر کیفیت یک جهش واقعی به آینده است. برای اثبات این جمله کافیست یک بار از آن استفاده کنید. این تمیزکننده مبتنی بر 5 عم..

تمیز کننده حشرات مخصوص بدنه موتور سیکلت مفرا Mafra

(1)
98,000تومان

یکی از آلودگی هایی که اغلب روی بدنه موتورسیکلت مشاهده می شود، اثر فضولات پرندگان می باشد. خاصیت اسیدی موجود در این فضولات ممکن است به رنگ بدنه موتور آسیب وارد نماید. همچنین برخورد حشرات به خودرو و خشک..

ناموجود

اسپری واکس و محافظ بدنه موتورسیکلت مفرا

(1)
ناموجود

اسپری واکس و محافظ بدنه موتورسیکلت مفرا عاری از ترکیبات زیان بار و آسیب زننده به قطعات موتورسیکلت می باشد.ماندگاری مناسب با ایجاد لایه محافظتی در برابر عوامل محیطی و جوی از فواید اسپری واکس و محافظ بد..

ناموجود

تمیز و روان کننده زنجیر موتور سیکلت مفرا

(1)
ناموجود

تمیز و روان کننده زنجیر موتور سیکلت مفرا قابلیت ایجاد اثر آب گریزی و عدم خشکی در اثر حرارت بالا را داراست.تمیز و روان کننده زنجیر موتور سیکلت مفرا روی سطح بدنه و قطعات دیگر موتور سیکلت لکه ایجاد نمی ک..

ناموجود

واکس و محافظ بدنه موتورسیکلت مفرا

(1)
ناموجود

واکس و محافظ بدنه موتورسیکلت مفرا مناسب برای نظافت بدنه، قطعات موتور مانند لاستیک، کاربراتور، زنجیر، رنگ و شاسی می باشد.از امکانات واکس و محافظ بدنه موتورسیکلت مفرا می توان به ایجاد لایه محافظ برای جل..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه