محصولات برند بلک مجیک Black Magic

محصولات برند بلک مجیک Black Magic
کمپانی بلک مجیک (Black Magic) از سال 1990 شروع به تولید انواع اسپری‌های لاستیک در آمریکا نموده است. این کمپانی با تولید تک محصول از اسپری لاستیک و تخصصی به ماتی، تمیزی، براقیت، محافظت و نگهداری لاستیک و تایرهای خودرو پرداخته است. مشتریانی که از اسپری های لاستیک بلک مجیک استفاده کرده‌اند به آن علاقه‌مند شده‌اند. به این دلیل که می‌گویند ماندگاری اثر این محصولات از دیگر رقبا بهتر است. خط تولید این کارخانه خط مراقبت از تایر و چرخ، شست‌وشوی خودرو، واکس و محصولات با جزئیات گسترش یافت. این محصولات با توجه به بیشتر نمایندگان خودرو و علاقه‌مندان به خودرو، به محض تمرکز روی ظاهر خودرو برای تأکید بر چرخ‌ها و لاستیک‌ها ، مورد توجه قرار گرفت.


شبکه:
ناموجود

اسپری لاستیک بلک مجیک-Black Magic

(5)
ناموجود

اسپری لاستیک بلک مجیک-Black Magic محصول آمریکاییست که این محصول براقیت و پاکیزگی را به تایر های خودرو شما باز می گرداند و حس خیسی و رطوبت را به سطح لاستیک با ماندگاری بالا (3 هفته ماندگاری) درخشندگی ب..

ناموجود

اسپری واکس سریع بدنه خودرو بلک مجیک-Black Magic

(6)
ناموجود

اسپری واکس سریع بدنه خودرو بلک مجیک-Black Magic، دارای خاصیت تمیز کنندگی و براق کننده بدنه خودرو در یک محصول می باشد، اسپری واکس سریع بدنه خودرو بلک مجیک برگرداننده رنگ طبیعی اصلی بدنه بوده ..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه