محصولات برند دیوینول Divinol

محصولات برند دیوینول Divinol

تنها آن‌هایی که از آخرین تحولات و پیشرفت‌ها آگاه‌اند موفق خواهند بود. برند دیوینول Divinol بیش از یک قرن این استراتژی را در دستور کارهای خود قرار داده است. این چیزی است که برند دیوینول به آن مفتخر است اما هرگز بهانه‌ای نبوده که آنها دست از تلاش کردن بکشند. این برند همیشه کنجکاو و مشتاق است که به تجارب ارزشمند خود بی‌افزاید و تفکر و انجام کار آن ها همواره پویا و انعطاف پذیر بوده است. سبد محصولات این برند اثبات کننده این گفته‌هاست. آنچه که در سال 1866 با بازیابی و تقطیر نفت سفید و روغن سوخت داخلی آغاز شد، از آن زمان به چهار بخش شرکت تبدیل شده است: روغن‌های صنعتی، روغن‌های Divinol و مواد جدا کننده، جوهرهای چاپی و مواد شیمیایی. آنچه زمانی ستون اصلی تجارت بوده است، به چهار بخش محکم تبدیل شده است.


شبکه:
ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI LV یک لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(2)
ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI LV یک لیتری Divinol، که دارای ویسکوزیته کم است (LV =ویسکوزیته کم) برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه مناسب است. اجزای افزودنی مدرن ..

ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI یک لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن دنده مخصوص گیربکس اتوماتیک خودرو دیوینول مدل ATF Premium VI یک لیتری Divinol برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه مناسب است. خصوصیات دمایی عالی امکان استفاده گسترده را فراهم می کند و شرایط..

ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 دیوینول مدل Multilight A3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 10W-40 دیوینول مدل Multilight A3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور چند منظوره مدرن است که در آن استفاده از مواد افزودنی منتخب، رافینات های ویژه و روغن پایه مصنوعی HC موتور ر..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 پنج لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 پنج لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان و سینتتیک است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است و دارای کیفیت بالاست.این محصول با تو..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight A3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است. این محصول با توجه به کاهش اصطکاک و همچن..

ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight C3 چهار لیتری Divinol

فروشنده: بازرگانی البرز
(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو 5W-40 دیوینول مدل Syntholight C3 چهار لیتری Divinol، یک روغن موتور صاف و روان است که بر اساس جدیدترین فن آوری ترکیب HC ساخته شده است. این محصول با توجه به کاهش اصطکاک و همچن..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه