محصولات برند وایکو دومتیک WAECO DOMETIC

محصولات برند وایکو دومتیک WAECO DOMETIC
کمپانی آلمانی وایکو ( WAECO ) به وسیله کمپانی سوئدی دومتیک ( DOMETIC ) خریداری و حق امتیاز به این کمپانی واگذار گردید. وایکودومتیک Baltzar von Platen و Carl Munters دو دانشجوی سوئدی در سال 1919 بودند با ایده ای عجیب آن ها ثابت کردند که بهترین راه برای ایجاد اثر خنک سازی استفاده از گرماست بالاخره بعد از روز های طولانی آن ها توانستند قفسه ی خنک کننده ای بدون ماشین فشار ، بخش متحرک و بدون یخ تولید کنند و به سادگی با به کار بردن گرمای یک دیگ بخار و گردش عامل خنک کننده در سیستم جالب است که به وسیله گرما یک سیستم خنک کننده ایجاد شد. قفسه آن ها به عنوان اولین یخچال دنیا به بازار آمد. از دیگر محصولات شرکت وایکو دومتیک ( WAECO DOMETIC ) می توان کول باکس، کتری برقی،قهوه جوش خودرویی، اینورتر سینوسی، اینورتر معمولی، تیغه برف پاک کن و .. نام برد. 

شبکه:

بازوی تیغه برف پاک کن عقب اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(0)
900,000تومان

بازوی تیغه برف پاک کن عقب اورجینال خودرو ولوو XC90 بصورت اورجینال بوده و دارای بهترین کیفیت و ساخت و کارایی بالا نسبت به رقبای موجود در بازار ایران می باشد. تکنولوژی ساخت این برف پاک کن بصو..

تیغه برف پاک کن اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(1)
1,600,000تومان

تیغه برف پاک کن خودرو ولوو XC90 بصورت اورجینال بوده و دارای بهترین کیفیت و ساخت و کارایی بالا نسبت به رقبای موجود در بازار ایران می باشد. تکنولوژی ساخت این برف پاک ک کن بصورتی است که ر..

کف پایی لاستیکی 5 تکه اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(1)
3,450,000تومان

کفپوش 5 تکه خودرو ولوو XC90، که در رنگ سیاه تولید می گردد بصورتی نصب می گردد که به هیچ عنوان زیر پای راننده لغزش نداشته باشد. این کفپوش فضای داخلی خودرو را در مقابل گل، خاک، شن و گرد و غبار محافظ..

ناموجود

اینورتر 800 وات AEG

(0)
ناموجود

اینورتر 800 وات AEG، قدرت 12 ولت باتری خودرو را به 220 ولت تبدیل می کند و همانند یک سوکت برق خانگی عمل می کند. وایکو-دومتیککمپانی آلمانی وایکو-WAECO به وسیله کمپانی سوئدی دومت..

ناموجود

اینورتر سینوسی - مدل Sinepower inverter

(2)
ناموجود

اینورتر سینوسی - مدل Sinepower inverter - MSI212/150W - 300W که دارای امواج سینوسی است مناسب جهت استفاده برای تجهیزات حساس الکترونیکی همچون لپ تاپ، تلویزیون، شارژر تلفن همراه، پخش کننده DVD می با..

ناموجود

اینورتر معمولی - مدل Perfect Power inverter

(1)
ناموجود

اینورتر معمولی مدل Perfect Power inverter PP402/350-700، قدرت 12ولت باتری ماشین را به 220 ولت تبدیل می کند و مناسب برای استفاده تجهیزات حساس است. وایکو-دومتیککمپانی آلمانی وایکو-WAECO ..

ناموجود

تیغه برف پاک کن کامل عقب اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(1)
ناموجود

تیغه برف پاک کن کامل عقب خودرو ولوو XC90 بصورت اورجینال بوده و دارای بهترین کیفیت و ساخت و کارایی بالا نسبت به رقبای موجود در بازار ایران می باشد.تکنولوژی ساخت این برف پاک ک ک..

ناموجود

جاروبرقی شارژی خودرو با قابلیت مکش مواد تر و خشک -مدل PV 100

فروشنده: وایکو دومتیک
(2)
ناموجود

جاروبرقی شارژی خودرو با قابلیت مکش مواد تر و خشک -مدل PV 100 محصولی مناسب برای کسانی که در خودرو خود عادت به غذا خوردن دارند و یا زیاد سفر می روند. قدرت پاک کننده این محصول فراتر از آنگه می باشد که تص..

ناموجود

سایبان مدل Aquamar برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Aquamar برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا با تکنولوژي Crossbeam و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Aquamar منحصر بفرد و ويژه، از جنس پلی استر ..

ناموجود

سایبان مدل Diadem برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Diadem برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Diadem منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور شديد و حرا..

ناموجود

سایبان مدل Fortune برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Fortune برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Fortune منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور شديد و ح..

ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 3x3 برند Brunner

(1)
ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 3x3 برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Medusa منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور ش..

ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 4x4 برند Brunner

(1)
ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 4x4 برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Medusa منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور ش..

ناموجود

قفل رینگ اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(0)
ناموجود

قفل رینگ اورجینال خودرو ولوو XC90 بصورت اورجینال دارای بهترین کیفیت و ساخت و کارایی بالا نسبت به رقبای موجود در بازار ایران می باشد. این قفل رینگ برای چرخ های خودروی شما مناسب است ..

ناموجود

قهوه جوش خودرویی -مدل MC01

(1)
ناموجود

قهوه جوش خودرویی -مدل MC01 برای فضاهای کوچک و یا زمانی که می خواهید با خودرو خود سفر کنید ایده آل است. این محصول برای شما یک فنجان قهوه ی فوق العاده را به ارمغان می آورد. فقط کافیست تا ..

ناموجود

پمپ باد 7 بار AEG

(0)
ناموجود

پمپ باد 7 بار AEG وایکو-دومتیککمپانی آلمانی وایکو-WAECO به وسیله کمپانی سوئدی دومتیک-DOMETIC خریداری و حق امتیاز به این کمپانی واگذار گردید.  وایکو-دومتیک Baltz..

ناموجود

کتری برقی خودرویی (V12) -مدل MCK 750

فروشنده: وایکو دومتیک
(3)
ناموجود

کتری برقی خودرویی (V12) -مدل MCK 750 محصولی است که بهترین کیفیت را دربین لوازم لوکس خودرو داراست. کتری برقی خودرویی (V12) -مدل MCK 750 کوچک و قابل حمل است و هرکجا که بروید چه سفر، چه گردش آخر هفته، ا..

ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 26 لیتری-مدل PB266

(2)
ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 26 لیتری-مدل PB266 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و آسان بودن استفاده محصولی بسیار کارآمد و محبوب می باشد. کولباکس (سرد نگهدارنده) 26 لیتری-مدل PB266 کوچک ..

ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 29 لیتری-مدل PB306

(1)
ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 29 لیتری-مدل PB306 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و آسان بودن استفاده محصولی  بسیار کارآمد و محبوب می باشد. کولباکس (سرد نگهدارنده) 29 لیتری-مدل PB306 ..

ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 8.5 لیتری-مدل TB08

(3)
ناموجود

کولباکس (سرد نگهدارنده) 8.5 لیتری-مدل TB08 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و آسان بودن در استفاده محصولی بسیار کارآمد و محبوب می باشد. کولباکس (سرد نگهدارنده) 8.5 لیتری-مدل TB08 کو..

ناموجود

کولباکس (سرد و گرم نگهدارنده) 29 لیتری-مدل SC30

فروشنده: وایکو دومتیک
(1)
ناموجود

کولباکس (سرد و گرم نگهدارنده) 29 لیتری-مدل SC30 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و آسان بودن در استفاده محصولی بسیار کارآمد و محبوب می باشد. کولباکس (سرد و گرم نگهدارنده) 29 لیتری-مدل SC..

ناموجود

یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 10.5 لیتری-مدل CDF11

(1)
ناموجود

یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 10.5 لیتری-مدل CF11 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و آسان بودن در استفاده محصولی بسیار کارآمد و محبوب می باشد. یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 10.5 لیتری-مدل ..

ناموجود

یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 31 لیتری-مدل CDF36

(1)
ناموجود

یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 31 لیتری-مدل CDF36 با طراحی بسیار دقیق و زیبا، وزن و سایز کوچک و استفاده آسان محصولی بسیار کارآمد و محبوب می باشد. یخچال فریزر کمپرسوردار ماشین 31 لیتری-مدل CDF36&..

ناموجود

باربند اورجینال خودرو ولوو XC90

(1)
ناموجود

باربند خودرو ولوو XC90، که دارای جنس آلومینیومی است، دارای جای قلاب جهت کش بندی بوده و پایه های این محصول لاستیکی می باشد که مانع زخمی شدن رنگ سقف ماشین می شود...

ناموجود

کف پایی لاستیکی 4 تکه اورجینال خودرو Lexus NX-لکسوس NX

فروشنده: وایکو دومتیک
(0)
ناموجود

کفپوش 4 تکه اورجینال خودرو Lexus NX-لکسوس NX, که در رنگ سیاه تولید می گردد بصورتی نصب می گردد که به هیچ عنوان زیر پای راننده لغزش نداشته باشد. این کفپوش فضای داخلی خودرو را در مقابل گل، خاک، شن و گرد ..

ناموجود

کفپوش صندوق عقب اورجینال خودرو ولوو XC90

فروشنده: وایکو دومتیک
(1)
ناموجود

کفپوش صندوق عقب خودرو ولوو XC90، که در رنگ سیاه تولید می گردد بصورتی نصب می گردد که به هیچ عنوان لغزش نداشته باشد. این کفپوش فضای صندوق عقب خودرو را در مقابل گل، خاک، شن و گرد و غبار محافظت می کن..

ناموجود

گل پخش کن جلو اورجینال ولوو XC90

(0)
ناموجود

گل پخش کن جلو ولوو XC90، یکی از آپشن های خودرو می باشد و وظیفه اصلی آن جلوگیری از رسیدن گرد و خاک، گل و لای و آب به بدنه خودرو و اجزا و قسمت های زیر آن است که لاستیک خودرو در هنگام حرکت از خ..

ناموجود

سایبان Coleman

(1)
ناموجود

سایبان Coleman سایز سایبان 3x3 متر وایکو-دومتیککمپانی آلمانی وایکو-WAECO به وسیله کمپانی سوئدی دومتیک-DOMETIC خریداری و حق امتیاز به این کمپانی واگذار گردید.  ..

نمایش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه