محصولات برند منزرنا Menzerna

محصولات برند منزرنا Menzerna
منزرنا ( Menzerna ) از سال 1888 جهت توسعه و تولید مواد پولیش حرفه ای برای صنایع، استانداردهای تعیین کرده است. مشتریان منزرنا افراد حرفه ای هستند که خواهان بالاترین استانداردها برای سطوح پولیش هستند. فرمولاسیون پیشرفته محصولات برند منزرنا درک دقیقی از نیاز های مشتری است که موجب شده منزرنا یک متخصص و رهبر تکنولوژی در صنعت پولیش و پرداخت محسوب گردد. اشتیاق به کامل بودن، در هر محصول این برند گنجانیده شده است که کیفیت نهایی و کارایی اقتصادی را تضمین می کند. تمام زمینه های اجرای پولیش با بیش از 200 فرمول نوآورانه پوشش داده شده است. شبکه ای از شعبه ها و نمایندگی ها، برای صنایع در سراسر دنیا مواد پولیش اعلا از Ötigheim در آلمان تامین می کنند.

شبکه:

پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خودرو Menzerna

فروشنده: پخش عرب
(1)
395,000تومان 465,000تومان

همواره یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطح صیقلی، استفاده از پولیش می‌باشد. این کار به دو روش مکانیکی و شیمیایی صورت می‌گیرد. در این مواقع می‌توان از پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خو..

ناموجود

پولیش بسیار زبر منزرنا مدل 300 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna super heavy cut 300 rubbing compound

(0)
ناموجود

پولیش بسیار زبر منزرنا مدل 300 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna super heavy cut 300 rubbing compound، دارای آخرین تکنولوژی سایندگی و ساخت کشور آلمان است. مواد ساینده زبر این پولیش موجب ایجاد حداکث..

ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 1000 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut Compound 1000

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 1000 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut Compound 1000، محصولی برای از بین بردن اثر انواع خط و خراش های شن و ماسه قدیمی روی سطح بدنه خودرو می باشد. این محصول بدون ایجاد گرد ..

ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 400 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut 400

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 400 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut 400، به لطف یک فرآیند پرداخت یک مرحله ای در یک مرحله سطح را پولیش کرده و ایجاد براقیت می کند. درجه بالای لایه برد..

ناموجود

پولیش متوسط منزرنا مدل 2500 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Medium Cut Polish 2500

(0)
ناموجود

پولیش متوسط منزرنا مدل 2500 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Medium Cut Polish 2500، نقوص سطح و رده ها و خط خش های متوسط را از بین می برد. این محصول صد در صد فاقد سیلیکون است و دارای الگوی سایش یک..

ناموجود

پولیش نرم منزرنا مدل SFP3800 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Super Finish Plus

(0)
ناموجود

پولیش نرم منزرنا مدل SFP3800 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Super Finish Plus، دارای فرمولاسیونی جدید و بهبود یافته است که جایگزین پولیش SF4500 شده است.SFP3800 یک پولیش نهایی تمام عیار با د..

ناموجود

پولیش و واکس منزرنا مدل 3in1 مخصوص بدنه خودرو Menzerna 3 in 1 Cut Gloss & Wax

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

مراقبت از بدنه خودرو و تمیز نگهداشتن آن همیشه جزء اولویت های افرادی است که به خودروی خود اهمیت می دهند. استفاده از محصولی که چند کار را به طور همزمان انجام دهد تاثیر زیادی در انتخاب ما هنگام خرید دارد..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه