محصولات برند منزرنا Menzerna

محصولات برند منزرنا Menzerna
منزرنا ( Menzerna ) از سال 1888 جهت توسعه و تولید مواد پولیش حرفه ای برای صنایع، استانداردهای تعیین کرده است. مشتریان منزرنا افراد حرفه ای هستند که خواهان بالاترین استانداردها برای سطوح پولیش هستند. فرمولاسیون پیشرفته محصولات برند منزرنا درک دقیقی از نیاز های مشتری است که موجب شده منزرنا یک متخصص و رهبر تکنولوژی در صنعت پولیش و پرداخت محسوب گردد. اشتیاق به کامل بودن، در هر محصول این برند گنجانیده شده است که کیفیت نهایی و کارایی اقتصادی را تضمین می کند. تمام زمینه های اجرای پولیش با بیش از 200 فرمول نوآورانه پوشش داده شده است. شبکه ای از شعبه ها و نمایندگی ها، برای صنایع در سراسر دنیا مواد پولیش اعلا از Ötigheim در آلمان تامین می کنند.

شبکه:
ناموجود

واکس براق کننده و محافظ حرفه ای منزرنا مخصوص بدنه خودرو Menzerna مدل Sealing Wax Protection

(1)
ناموجود

تمامی محصولاتی که امروزه پا به عرصه دیتیلینگ گذاشته‌اند، جهت بهتر به نظر رسیدن ظاهر خودرو و محافظت از آن می‌باشند. واکس براق کننده و محافظ حرفه ای منزرنا مخصوص بدنه خودرو Menzerna مدل Sealing Wax Prot..

ناموجود

پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خودرو Menzerna مدل Metal Polish

(1)
ناموجود

همواره یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطح صیقلی، استفاده از پولیش می‌باشد. این کار به دو روش مکانیکی و شیمیایی صورت می‌گیرد. در این مواقع می‌توان از پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خو..

ناموجود

پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خودرو کوچک Menzerna مدل Metal Polish

(2)
ناموجود

همواره یکی از راه‌های زدودن ناهمواری‌ها و ایجاد سطح صیقلی، استفاده از پولیش می‌باشد. این کار به دو روش مکانیکی و شیمیایی صورت می‌گیرد. در این مواقع می‌توان از پولیش آهن منزرنا مخصوص بدنه خو..

ناموجود

پولیش و واکس براق کننده و محافظ حرفه ای منزرنا مخصوص بدنه خودرو Menzerna مدل Power Protect Ultra 2in1

(0)
ناموجود

آثار خط و خش روی خودرو برای همه آزار دهنده بوده و جلوه و زیبایی خودرو را از بین می برد، علاوه بر اینها براقیت خودرو نیز در این امر بی اهمیت نیست، بسیار از افرادی که قصد فروش خودرو کارکرده خودرو هستند ..

ناموجود

پد پولیش بسیار زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مدل Heavy Cut Foam Pad

(0)
ناموجود

جهت انجام عملیات پولیش‌کاری، علاوه بر مواد خوب و مرغوب، به یک پد پولیش با جنس و کیفیت خوب نیز نیاز داریم. پد پولیش بسیار زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مد..

ناموجود

پد پولیش زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مدل Medium Cut Foam Pad

(0)
ناموجود

جهت انجام عملیات پولیش‌کاری، علاوه بر مواد خوب و مرغوب، به یک پد پولیش با جنس و کیفیت خوب نیز نیاز داریم. پد پولیش زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مدل Medi..

ناموجود

پد پولیش نیمه زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مدل Soft Cut Foam Pad

(0)
ناموجود

جهت انجام عملیات پولیش‌کاری، علاوه بر مواد خوب و مرغوب، به یک پد پولیش با جنس و کیفیت خوب نیز نیاز داریم. پد پولیش نیمه زبر 150 میلی متری منزرنا مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال Menzerna مدل Soft Cut ..

ناموجود

پولیش بسیار زبر منزرنا مدل 300 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna super heavy cut 300 rubbing compound

فروشنده: بازرگانی کیش رنگ
(1)
ناموجود

عوامل مختلفی باعث به وجود آمدن خط و خش روی بدنه خودرو می شود و بهترین راه حل برای از بین بردن آسیب هایی که به بدنه خودرو وارد می شود پولیش کردن آن می باشد. مواد پولیش بر اساس میزان سایندگی به دسته ها..

ناموجود

پولیش زبر منزرنا 400 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut 400 مدل Green Line

(0)
ناموجود

پولیش زبر منزرنا 400 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut 400 مدل Green Line، با قدرت لایه برداری و براق کنندگی بالا نیاز شما را به استفاده از پولیش متوسط از بین می برد. وجود مواد حلال در مدل های..

ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 1000 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut Compound 1000

(1)
ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 1000 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut Compound 1000، محصولی برای از بین بردن اثر انواع خط و خراش های شن و ماسه قدیمی روی سطح بدنه خودرو می باشد. این محصول بدون ایجاد گرد ..

ناموجود

پولیش زبر منزرنا مدل 400 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Heavy Cut 400

(0)
ناموجود

عوامل مختلفی باعث به وجود آمدن خط و خش روی بدنه خودرو می شود و بهترین راه حل برای از بین بردن آسیب هایی که به بدنه خودرو وارد می شود پولیش کردن آن می باشد. مواد پولیش بر اساس میزان سایندگی به دسته های..

ناموجود

پولیش متوسط منزرنا مدل 2200 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Medium Cut Polish 2200

(0)
ناموجود

زمانی که بر اثر عوامل مختلف بدنه ماشین دچار خط و خش می شود بهترین راه برای از بین بردن آنها پولیش کردن می باشد. با توجه به میزان آسیب وارد آمده به بدنه می توان از مواد پولیش مناسب استفاده کرد. مواد پو..

ناموجود

پولیش متوسط منزرنا مدل 2500 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Medium Cut Polish 2500

(1)
ناموجود

هر چقدر هم که در محافظت از خودروی خود دقت لازم را به کار بگیریم باز هم عوامل زیادی ممکن است به بدنه آن آسیب وارد کند. برخورد اجسام، پرتاب سنگریزه ها از جاده، شاخ و برگ درختان و عوامل دیگر هرکدام می تو..

ناموجود

پولیش نرم منزرنا مدل SFP3800 پولیش مخصوص بدنه خودرو Menzerna Super Finish Plus

(1)
ناموجود

گاهی اوقات برخی عوامل باعث ایجاد خط و خش‌های ریز و سطحی بر روی بدنه خودرو می‌شوند که نمی‌توان برای از بین بردن آن‌ها از پولیش زبر و یا حتی متوسط استفاده کرد. از طرفی دیگر بعد از اجرای پولیش بر روی بدن..

ناموجود

پولیش و واکس منزرنا مدل 3in1 مخصوص بدنه خودرو Menzerna 3 in 1 Cut Gloss & Wax

(1)
ناموجود

مراقبت از بدنه خودرو و تمیز نگهداشتن آن همیشه جزء اولویت های افرادی است که به خودروی خود اهمیت می دهند. استفاده از محصولی که چند کار را به طور همزمان انجام دهد تاثیر زیادی در انتخاب ما هنگام خرید دارد..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه