محصولات برند پی پی جی PPG

محصولات برند پی پی جی PPG

کمپانی پی‌پی‌جی (PPG) در سال 1883 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید رنگ آغاز کرد. به جرات می‌توان این کمپانی را یکی از بهترین کارخانه‌ها در این زمینه معرفی کرد. بعد از گذشت تقریبا یک دهه از شروع فعالیت کمپانی پی‌پی‌جی، فعالیت این کارخانه به تولید کیلر نیز گسترش یافت. اما فعالیت اصلی آن‌ها در حوزه‌های رنگ، رزین‌های صنعتی، مواد شیمیایی، شیشه، تجهیزات اپتیک و فایبرگلاس می‌باشد. این کارخانه در سراسر دنیا از طریق شبکه ای با بیش از 3000 مکان از جمله نمایندگی‌های مستقل و فروشگاه‌های متعلق به شرکت در دسترس همگان قرارگرفته و اطمینان از موجودی مناسب و خدمات مطمئن و سازگار برای مصرف‌کننده را وظیفه خود می‌داند.


شبکه:

هاردنر پی پی جی-PPG مدل D803

فروشنده: کیش رنگ
(0)
430,000تومان

هاردنر پی پی جی-PPG مدل D803 یک هاردنر آکریلیک دو مرحله ای با کارایی بالا است که برای تعمیر و ترمیم رنگ بدنه خودروها و وسایل نقلیه تجاری به عنوان بخشی از یک فرایند ترمیم پایه و روکش طراحی شده است. هار..

هاردنر پی پی جی-PPG مدل D841

فروشنده: کیش رنگ
(0)
445,000تومان

هاردنر پی پی جی-PPG مدل D841, مناسب برای استفاده حرفه ای است. هاردنر (سخت کننده) باید با نسبت مشخصی كه از سوی سازنده اعلام می شود با رنگ یا بتونه مخلوط گردند.توجه:-محصول قابل اشتعال است.-این محصو..

کیلر پی پی جی-PPG مدل D800

فروشنده: کیش رنگ
(0)
380,000تومان

کیلر پی پی جی-PPG مدل D800، که در حجم یک لیتر عرضه می گردد ساخت کشور ایتالیا است. این محصول مناسب برای استفاده حرفه ای هاست. یکی از اموری که در زمینه ترمیم رنگ خودرو انجام می ..

کیلر پی پی جی-PPG مدل D880

فروشنده: کیش رنگ
(0)
410,000تومان

کیلر پی پی جی-PPG مدل D880 مناسب برای استفاده حرفه ای هاست. یکی از اموری که در زمینه ترمیم رنگ خودرو انجام می شود، کیلر زدن بدنه خودرو می باشد. در حقیقت با کیلر اتومبیل، به خودرو جلا و براقی..

تینر متوسط پی پی جی-PPG مدل D807

فروشنده: کیش رنگ
(0)
200,000تومان 230,000تومان

تینر متوسط پی پی جی-PPG مدل D807 مناسب برای استفاده حرفه ای ها است. این محصول نوعی تینر مخصوص و به منظور بکارگیری در رفع دوگانگی نمائی قسمت های رنگ آمیزی شده با سطوح قبلی بدنه خودرو می باشد. پس از پاش..

ناموجود

تینر لبه کش دار پی پی جی-PPG مدل D868

فروشنده: کیش رنگ
(0)
ناموجود

تینر لبه کش دار پی پی جی-PPG مدل D868 مناسب برای استفاده حرفه ای است. این محصول نوعی تینر مخصوص و به منظور بکارگیری در رفع دوگانه نمائی قسمت های رنگ آمیزی شده با سطوح قبلی است. پس از پاشش کل..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه