محصولات برند سافت 99 SOFT99

محصولات برند سافت 99 SOFT99

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه‌ی نگهداری و پاکیزه‌سازی خودرو در جهان با بیش از 60 سال تجربه موفق، کمپانی سافت 99 (Soft99) می‌باشد. این کمپانی حدود 350 محصول را تولید می‌کند که این موضوع به خودی خود نه تنها توان تولیدی و پژوهشی این شرکت را نشان می‌دهد بلکه مهر تاییدی بر کیفیت فوق‌العاده‌ی آن‌ها است. علاوه بر آن، تکنولوژی‌های مختلفی که کمپانی سافت99 در تولید محصولات خود در نظر گرفته است باعث پیشرفت این کارخانه شده است به طوریکه مورد تحسین همه قرار گرفته است. تمامی این محصولات به بیش از 20 کشور جهان صادر می‌شوند.شبکه:

قلم ترمیم کننده زنگ زدگی و تغییر رنگ پایه برف پاک کن خودرو Soft99

(2)
38,000تومان 48,000تومان

به علت عوامل گوناگون مانند شرایط آب و هوایی، پیش آمده که تیغه‌های برف پاک‌کن دچار زنگ زدگی یا تغییر رنگ بشوند. اما با وجود محصولات گوناگون، امروزه این مشکل نیز حل شده است. قلم ترمیم کننده زنگ زدگی و ت..

مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتور های گازوییلی Soft99 مدل Gzox

(3)
78,000تومان 88,000تومان

همیشه حفظ سلامت موتور خودرو یکی از دغدغه‌های کاربران به خصوص مالکان خودروهای خارجی و وارداتی بوده است. مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتورهای گازوییلی Soft99 مدل Gzox توان افزای D-Boost علاوه بر ک..

ناموجود

اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox

(2)
ناموجود

پیدا کردن افت توان موتور یک اتفاق واضحی است که بعد از گذشت زمان برای خودرو اتفاق می‌افتد. تعویض به موقع روغن موتور، نگهداری صحیح از موتور خودرو و استفاده از مکمل‌ها تا حد زیادی می‌تواند از افت شدید کا..

ناموجود

اسپری شوینده اتصالات برقی خودرو Soft99 مدل Gzox

(2)
ناموجود

اسپری شوینده اتصالات برقی خودرو Soft99 مدل Gzox , این شوینده به سرعت اتصالهای برقی را از آلودگیهایی مانند سولفاته و... پاک میکند تا جریان برق روانتر شود. چون زود خشک میشود اثر آنی دارد. روی سطحها..

ناموجود

اسپری ضدبخار شیشه سافت 99 مخصوص شیشه و آینه خودرو Soft99

(1)
ناموجود

اسپری ضدبخار شیشه سافت 99 مخصوص شیشه و آینه خودرو Soft99 ، محصولی فوق العاده مخصوص ضد بخار کردن شیشه و آینه های خودرو و منزل می باشداز قابلیت های فوق العاده اسپری ضدبخار شیشه سافت 99&nb..

ناموجود

اسپری محافظ و بازساز تسمه خودرو Soft99

(1)
ناموجود

اسپری محافظ و بازساز تسمه خودرو Soft99 ، افشانه تسمه GZOX به جیرجیر کردن و سرخوردن تسمه های رادیاتور و کولر خودرو پایان داده و از فاسدشدن لاستیک تسمه پیشگیری میکند. طرز استفاده: 1- خودرو را خام..

ناموجود

اسپری محافظ و براق کننده لاستیک و پلاستیک خودرو Soft99

(1)
ناموجود

اسپری محافظ و براق کننده لاستیک و پلاستیک خودرو Soft99، سطح لاستیک و پلاستیک را برق انداخته و از ترک خوردن و فاسد شدن آنها پیشگیری می کند. روی تایرها، سپرها، زه های دور بدنه، لوله های درون موتور،..

ناموجود

اسپری مه پاش خودرو Soft99

(1)
ناموجود

اسپری مه پاش خودرو Soft99 ، باز هم محصولی نوین از گروه Glaco که هم کاربری بسیار ساده ای دارد و هم همانند همگروهیهای خود اثر آب گریزی را به خوبی به سطح میبخشد. پس از پاشیدن نیازی نیست منتظر خشک شد..

ناموجود

اسپری پوشش آب گریز آینه خودرو Soft99

(2)
ناموجود

اسپری پوشش آب گریز آینه خودرو Soft99 ، افشانه آب گریز آینه را در روزی بارانی روی سطح خیس آینه بپاشید و ببینید چگونه قطره های آب در چشم بهم زدنی ناپدید میشوند. ماده پلیمری درون این افشانه پس از پا..

ناموجود

اسپری چربی زدای مخصوص قطعات مکانیکی خودرو Soft99

(1)
ناموجود

اسپری چربی زدای مخصوص قطعات مکانیکی خودرو Soft99، پاک کننده ای نیرومند که به سرعت چربی را می زداید. مناسب برای قطعه های مکانیکی مانند دیسک ترمز، سیلندرها، دیسک و صفحه، چرخ گردان و ابزارها. روش ا..

ناموجود

اسپری گریس مخصوص خودرو Soft99

(4)
ناموجود

همانطور که مشخص است در یک خودرو معمولی هزاران هزار قطعه متحرک وجود دارد که طول عمل و صحت عملکرد هریک از آن‌ها وابسته به دقت مالک در نگهداری از آن ها است. روانکاری قطعات متحرک خارجی خودرو (غیر از موتور..

ناموجود

اسپری یخ شکن و یخ زدای خودرو همراه کاردک Soft99

(1)
ناموجود

اسپری یخ شکن و یخ زدای خودرو همراه کاردک Soft99 , با اسپری کردن محلول یخ زدای Glaco، همه یخ و برف روی شیشه آب میشود و پوشش آب گریزی روی شیشه کشیده میشود که از یخ زدن دوباره آب روی شیشه پیشگیری می..

ناموجود

بتونه آلومینیوم رینگ خودرو Soft99

(2)
ناموجود

بتونه آلومینیوم رینگ خودرو Soft99، این بتونه برای بازسازی سطح خراشیده رینگ های آلومینیومی بکار می رود. انعطاف پذیری خوبی دارد بطوریکه می تواند تکان و لرزش های هنگام رانندگی را تحمل کند بدون اینکه..

ناموجود

تمیز و محافظت کننده شیشه سانروف خودرو Soft99

(3)
ناموجود

تمیز و محافظت کننده شیشه سانروف خودرو Soft99 , این پاک کننده به طور ویژه برای سانروف خودرو طراحی شده است و به سادگی میتواند لکه هایی که شیشه پاک کن های دیگر از پسشان برنیامده اند را بزداید. به عل..

ناموجود

رنگ نقره ای رینگ خودرو Soft99 کد رنگ-W37

(1)
ناموجود

رنگ نقره ای رینگ خودرو Soft99 کد رنگ-W37، دارای کاربری ساده و ماندگاری بالا است. نیازی هم به آماده سازی سطح نیست و در یک آن می توان این رنگ آکریلیک لاکی را روی رینگها یا قطعه های از جنس کروم زد. ..

ناموجود

قلم صداگیر برف پاک کن خودرو Soft99

(3)
ناموجود

درست است که هزینه تعویض تیغه‌های برف پاک‌کن زیاد نیست، اما با به کار بستن چند توصیه ساده، می‌توانید عمر آن‌ها را افزایش دهید و دیدی مناسب و شفاف را در هنگام رانندگی تجربه کنید. اما اگر بعد از گذشت مدت..

ناموجود

قلم مخصوص نوشتن سفید رنگ برای لاستیک مشکی خودرو Soft99

(1)
ناموجود

قلم مخصوص نوشتن سفید رنگ لاستیک مشکی خودرو Soft99​ ، با این قلم به سادگی نوشته های رنگ پریده سپید روی لاستیک را بازنویسی کنید که به ویژه برای خودروهای مسابقه ای چشم نواز است. نوک قلم سختی مناسبی ..

ناموجود

مایع شیشه شوی پر قدرت خودرو Soft99

(2)
ناموجود

مایع شیشه شوی پر قدرت خودرو Soft99 , دارای شوینده پرنفوذی که آلودگیهای پروتیینی مانند حشره های مرده یا فضله پرندگان که شوینده های عادی از پسشان برنمایند را پاک میکند. البته لایه آب گریز هم ر..

ناموجود

مایع نشت یاب و نشت گیر رادیاتور خودرو Soft99 مدل Gzox

(1)
ناموجود

مایع نشت یاب و نشت گیر رادیاتور خودرو Soft99 مدل Gzox , ذره های جامد میکرونی درون این محلول نشت گیر، سوراخهای ریز درون مدار خنک کاری را کیپ می کنند. این ذره ها پس از اندکی چنان سفت میشوند که نشتی..

ناموجود

مایع نشت یاب و نشت گیر رادیاتور خودرو Soft99-سافت 99

(1)
ناموجود

به علت وجود آب در رادیاتورها پس از مدتی یک سری سوراخ‌هایی در سطح قطعات پلاستیکی و لاستیکی رادیاتور به وجود می‌آید که این سوراخ‌ها باعث نشت آب می‌شوند. مایع نشت گیر سافت 99 راه حل این مشکل است. این محص..

ناموجود

مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox

(4)
ناموجود

مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox , توان افزای G-BOOST توان موتور را افزایش و اصطکاک را کاهش می دهد، روغن نو را تقویت کرده و به روغن کارکرده جانی تازه می دهد. آمیزه های آلی درون آن لایه..

ناموجود

واکس تمیز و براق کننده کلیه قطعات لاستیکی و چرمی خودرو Soft99

(1)
ناموجود

واکس تمیز و براق کننده کلیه قطعات لاستیکی و چرمی خودرو Soft99 هم لاستیک و چرم را در برابر فساد نگهداشت می کند و هم سطح آنها را جلا می دهد. این واکس ناب درخشندگی طبیعی چشمگیری به بافت ماده می دهد...

ناموجود

واکس کاسه ای سفید سینتتیک Soft99 واکس براق و محافظ و آبگیز کننده بدنه خودرو مدل The Kiwami

(0)
ناموجود

واکس کاسه ای سفید سینتتیک Soft99 واکس براق و محافظ و آبگیز کننده بدنه خودرو مدل The Kiwami یک واکس قوی و عمیق است که از ترکیب واکس معدنی درجه یک با جدیدترین پلیمرهای مصنوعی ساخته شده است. این محصول به..

ناموجود

واکس کاسه ای مشکی کارناوبا Soft99 واکس براق و محافظ و آبگیز کننده بدنه خودرو مدل The Kiwami

(0)
ناموجود

واکس کاسه ای مشکی کارناوبا Soft99 واکس براق و محافظ و آبگیز کننده بدنه خودرو مدل The Kiwami یک واکس قوی و عمیق است که از ترکیب واکس معدنی درجه یک با جدیدترین پلیمرهای مصنوعی ساخته شده است. این محصول ب..

ناموجود

پوشش آب گریز اولترا مخصوص شیشه و آینه خودرو Soft99

(1)
ناموجود

پوشش آب گریز مخصوص شیشه و آینه خودرو Soft99 ، محلولی با آخرین فناوری که در برابر مالش برف پاک کن ها، گرد و غبار، خودروشویی و پاک کننده ها ایستادگی میکند و دوام آن 6 برابر همتایان است به طوریکه اث..

ناموجود

کیت اسپری دوده و خاک گریز رینگ خودرو Soft99

(2)
ناموجود

دوده گریز رینگ، لایه آب گریزی روی رینگ می کشد که از چسبیدن دوده لنت ترمز و گرد و غبار به آن پیشگیری کرده و جلوه زیبای ماندگاری به آن می دهد. پوشش نانویی از عصاره برگ لوتوس آلودگی هایی مانند دوده لنت ت..

ناموجود

کیت تمیز و براق کننده لاستیک خودرو Soft99

(2)
ناموجود

کیت تمیز و براق کننده لاستیک خودرو Soft99، درخشان کننده مشکی پوشش ضخیمی روی لاستیک پدید می اورد که بسیار درخشان و ماندگار است. این پوشش سخت ناچسبنده از نشست گرد و غبار روی لاستیک پیشگیری می ..

ناموجود

کیت تمیز کننده و پوشش دهنده رینگ خودرو Soft99

(1)
ناموجود

کیت تمیز کننده و پوشش دهنده رینگ خودرو Soft99 ، پاک کننده ای با کیفیت بالا برای تمیزی رینگ خودرو شما و پوششی برای بهترین نتیجه. مایعی دوکاره که هم پاک میکند و هم پوشش میدهد. ماده قلیایی ضعیف موجود در ..

نمایش 1 تا 28 از 30 (2 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه