محصولات برند تاپ وان Top1

محصولات برند تاپ وان Top1
شرکت تاپ وان (Top1) از 40 سال پیش در ایالات متحده آمریکا شروع به فعالیت کرده است و تا به امروز در تولید روغن برای انواع موتورهای خودرو چه نسل جدید ویا موتورهای نسل قدیم در دنیا پیشتاز بوده است. این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد به تولید محصولات باکیفیت پرداخته و گام محکمی در بهبود کیفیت و کارایی روغن در اتومبیل ها و وسایل نقلیه برداشته است. این محصولات تحت تایید انجمن نفت آمریکا API میب‌اشد. محصولات تاپ وان شامل:روغن‌های مخصوص موتور اتومبیل و موتور سیکلت، واسکازین، ,CVT,DCT,ATF، مکمل‌های روغن و سوخت، گریس، اسپری‌های روان کننده و ... می‌باشد. تاپ وان با بهره وری از آخرین متدها و روش‌های  تصفیه فرآورده‌های نفتی، توانسته در تولید روغن‌های سینتتیک بسیار موثر باشد. بهبود فرآیند روغن کاری در موتور و تولید روغن با گرانروی لازم و مطلوب از وظایف این محصولات است.

شبکه:

روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص خودرو های هیبریدی یک لیتری Top1-تاپ وان

(3)
110,000تومان

روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص خودرو های هیبریدی یک لیتری Top1-تاپ وان، دارای پیشرفته ترین افزودنی های جهان جهت بدست آوردن نهایت عملکرد می باشد.از ویژگی های روغن موتور 0W-20 فول سینتتیک مخصوص..

روغن موتور 20W-50 مینرال 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
250,000تومان

روغن موتور 20W-50 مینرال 4 لیتری Top1-تاپ وان، از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این روغن موتور بلوک سیلندر و سایر قطعات را دربرابر خوردگی و رسوبات مضر محافظت می‌کند.از جمله ویژگی های ای..

روغن موتور 20W-50 مینرال یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
90,000تومان

روغن موتور 20W-50 مینرال یک لیتری Top1-تاپ وان با عملکردی بالا از پیشرفته‌ترین فرمول‌های شیمیایی و مهندسی‌شده در جهان بهره گرفته است. این مدل از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این محصول مطابق..

روغن گیربکس اتوماتیک دوکلاچه یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
90,000تومان

روغن گیربکس اتوماتیک دوکلاچه یک لیتری Top1-تاپ وان، برای گیربکس های دو کلاچه طراحی و تولید شده است. مکمل های بکار رفته در روغن گیربکس DCT تاپ وان باعث افزایش مقاومت این روغن گیربکس اتوماتیک در بر..

روغن گیربکس اتوماتیک فولی سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(3)
80,000تومان

روغن گیربکس اتوماتیک فولی سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، برای انواع بسیاری از گیربکس های اتوماتیک اورجینال طراحی شده است. این محصول با تعویض نرم دنده ها و خنک نگه داشتن گیربکس، کارکردی طولان..

روغن گیربکس دستی SAE80W-90API-GL-5-MT-1 یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
110,000تومان

روغن گیربکس دستی SAE 80W-90 API-GL-5-MT-1 یک لیتری Top1 تاپ وان، روغن و اسکازین نیمه سنیتیتیک جهت روانسازی و انتقال نیرو با کیفیتی فوق العاده است که جهت استفاده در گیربکس ساخته شده است. این ..

ناموجود

روغن موتور 0W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 0W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، موجب بهینه سازی مصرف سوخت گردیده و طول عمر موتور خودرو را افزایش می دهد. این محصول موجب بهبود شاخص گرانروی شده و در برابر اکسیداسیون مقاوم است.این م..

ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، که قدرت روانکاری بالایی دارد​ قابل استفاده در چهار فصل سال است. این محصول با ایجاد لایه‌ای از خوردگی و زنگ‌زدگی قطعات متحرک موتور جلوگیری می ..

ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 5 لیتری Top1-تاپ وان

(3)
ناموجود

روغن موتور 20W-50 مینرال 5 لیتری Top1-تاپ وان با عملکردی بالا از پیشرفته‌ترین فرمول‌های شیمیایی و مهندسی‌شده در جهان بهره گرفته است. این مدل از میزان گرانروی 20W-50 برخوردار است. این محصول مطابق ..

ناموجود

روغن موتور 5W-30 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-30 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان، یکی از باکیفیت‌ترین روغن موتورهای موجود در بازار است و برای استفاده در انواع خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است. در مشخصات این محصول سطح گرانروی ..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(3)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان قابل استفاده برای کلیه خودروهای بنزینی و دیزلی است. این محصول دارای گرانروی 5W-40 بوده و استفاده از آن باعث افزایش عمر قطعات داخلی موتور خودروی ..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 فول سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، برای کلیه خودرو های بنزینی و دیزلی مناسب است. این محصول دارای گرانروی 5W-40 بوده و استفاده از آن باعث افزایش عمر قطعات داخلی موتور خودروی شما م..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان، با کیفیت و عملکردی بسیار عالی به بازار عرضه شده است. این روغن موتور خودرو که نام مدل آن (HP Plus) است، از سطح کیفیت SN برخوردار است. مطابق با ا..

ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن موتور 5W-40 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان دارای قدرت روانکاری بالا می باشد. استفاده از این روغن موتور کمک به تمیز شدن موتور خودرو می کند. این محصول با ایجاد لایه ای از  از خور..

ناموجود

روغن موتور خودرو HP Plus 5W-30 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن موتور خودرو HP Plus 5W-30 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان روغن موتور نیمه سینتتیک کلیه خودروهای بنزینی مطابق با API SN پایداری حرارتی در دماهای بالاجلوگیری از اکسیداسیون ..

ناموجود

روغن موتور دو زمانه نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور دو زمانه نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، با فرمولاسیون انحصاری موجب مقاومت عالی در شرایط بسیار سخت موتور می شود که با حد اقل دود، عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای می گذارد.روغ..

ناموجود

روغن گیربکس اتوماتیک CVT یک لیتری Top1-تاپ وان

(3)
ناموجود

روغن گیربکس اتوماتیک CVT یک لیتری Top1- تاپ وان, دارای مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و حرارت بالا بوده و با ایجاد لایه محافظ از خوردگی قطعات جلوگیری می نماید. روغن گیربکس CVT چند منظوره و ..

ناموجود

روغن گیربکس اتوماتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن گیربکس اتوماتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، با مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و محافظت در برابر خوردگی قطعات، پوششی مناسب برای قطعات گیربکس است.روغن گیربکس چندمنظوره مناسب برای اتومبیل هایی..

ناموجود

روغن گیربکس دستی SAE140API-GL-5-MT-1 یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن گیربکس دستی SAE 140 API- GL-5-MT-1 یک لیتری Top1-تاپ وان، محصولی با کیفیت بالا و منحصربفرد برای روانکاری قطعات داخلی گیربکس دستی، خصوصا خودروهای دارای دیفرانسیل لغزش محدود است. این روغن گیرب..

ناموجود

روغن گیربکس دستی SAE75W-80API-GL-4-MT-1 یک لیتری Top1-تاپ وان

(1)
ناموجود

روغن گیربکس دستی SAE75W-80API-GL-4-MT-1 یک لیتری Top1-تاپ وان، دارای مقاومت بالا در مقابل خوردگی و پوسیدگی بوده و قابل استفاده در شرایط سخت عملیاتی است. این محصول دارای توانایی منحصربفرد محافظت د..

ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان

(5)
ناموجود

روغن موتور 10W-40 نیمه سینتتیک 4 لیتری Top1-تاپ وان با فرمولاسیونی برتر و فوق العاده با تکنولوژی VX-12 پایداری بیشتری را در برابر اکسیداسیون ایجاد می کند که موجب محافظت بیشتر در برابر خوردگی..

ناموجود

روغن موتور 5W-30 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان

(2)
ناموجود

روغن موتور 5W-30 نیمه سینتتیک یک لیتری Top1-تاپ وان، روغن موتور نیمه سینتتیک با فرمولاسیونی برتر و فوق العاده با تکنولوژی VX-12 است که این تکنولوژی پایداری بیشتری را در برابر اکسیداسیون ایجا..

نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه